Nápověda > Nastavení > Synchronizace s Google kalendářem
5 minut čtení

Synchronizace s Google kalendářem


Rádi byste místo sledování osobního a pracovního kalendáře používali pouze jeden? Chcete mít svůj pracovní kalendář vždy po ruce i bez přihlášení do RehaTabu? Uvítali byste možnost sdílení svého kalendáře s ostatními lidmi? Tak přesně tyto požadavky řeší propojení kalendáře RehaTabu s Google kalendářem.

Kalendář RehaTabu můžete sdílet s libovolným počtem osob, které mají účet Google (Gmail). Propojení kalendářů provedete kliknutím na tlačítko Přidat e-mail a zadáním e-mailové adresy osoby, se kterou chcete svůj kalendář RehaTabu sdílet. Vybraná osoba musí propojení ještě potvrdit prostřednictvím potvrzovacího e-mailu.

Události z kalendáře RehaTabu v Google kalendáři

Po úspěšném propojení se budou všechny události z kalendáře RehaTabu zrcadlit v Google kalendáři. Veškeré úpravy jednotlivých událostí je nutné provádět pouze v kalendáři RehaTabu. Google kalendář události jen zobrazuje a nelze tedy s nimi nijak manipulovat. Kliknutím na jakoukoliv událost v Google kalendáři si však můžete prohlédnout její detaily, jako například všechny účastníky skupinového cvičení.