Nápověda > Nastavení > Upozornění
5 minut čtení

Upozornění


Žádného fyzioterapeuta netěší, když mu objednaný pacient nedorazí. Abychom vám pomohli minimalizovat počet absencí, umí RehaTab zasílat pacientům upozornění o plánované návštěvě prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.

Odesílání upozornění je vázané na události v kalendáři. Pokud pacientovi nevytvoříte událost v kalendáři s termínem návštěvy, upozornění mu nedorazí. Jak dlouho před události se mají upozornění odesílat si můžete jednoduše nastavit pomocí tlačítek. Aby upozornění správně fungovala, je potřeba mít na kartě Základní údaje vyplněno telefonní číslo nebo e-mailovou adresu pacienta.

Příklad

Odesílání SMS zpráv a e-mailů máme nastaveno na 24 hodin před událostí v kalendáři.

Pokud tedy vytvoříme pacientovi událost v kalendáři (např. Vyšetření) na 10. 1. 2024 v 15:00, bude mu upozornění zasláno 9. 1. 2024 v 15:00.

Každý uživatel má v ceně předplatného k dispozici odeslání 200 SMS zpráv měsíčně. Pokud by došlo k překročení tohoto limitu v jednom měsíci, nemusíte mít obavy. SMS zprávy se budou pacientům odesílat i nadále. Každá SMS zpráva však bude zpoplatněna 1 Kč nad rámec zvoleného předplatného. Výjimkou je pouze předplatné Start, které je omezeno maximálním počtem odeslání 20 SMS zpráv celkem. Odesílání upozornění prostřednictvím e-mailu je zcela zdarma.