Nápověda > Seznam náhradníků
5 minut čtení

Seznam náhradníků


„Můžete si mě někam poznačit a zavolat, kdyby se vám uvolnil nějaký dřívější termín?“

Pokud váš pacient pronesl tuto typickou větu, můžete mu snadno na pár kliknutí vyhovět. Právě pro tyto účely jsme vyvinuli seznam náhradníků, ve kterém lze přehledně evidovat pacienty, kteří na svůj vytoužený termín teprve čekají.

Tabulka seznamu náhradníků

V tabulce jsou zobrazeni jen ti pacienti, které jste se rozhodli uvést do seznamu náhradníků.

Kliknutím do jednotlivých buněk prvního řádku tabulky můžete libovolně měnit řazení celé tabulky dle zvoleného sloupce.

Tlačítko jméno a příjmení pacienta
Po kliknutí se otevře stránka s kartou pacienta.
Vyšetření Terapie Fyzikální terapie Skupinové cvičení Mobilní fyzioterapie
Každý náhradník má přiřazenou jednu konkrétní službu, na kterou čeká. Tak jako v celém RehaTabu, i tady jsou služby odlišeny volitelnou barvou. Služby můžete spravovat v nastavení a jsou provázány s dalšími funkcemi jako kalendář, platby, rezervace a další.
Tlačítko naplánovat
Po kliknutí se otevře formulář pro naplánování termínu náhradníka. Formulář je totožný jako při vytváření události v kalendáři.
Tlačítko menu
Kliknutím můžete informace o vybraném náhradníkovi upravit nebo smazat.

Přidání náhradníka

Po kliknutí na Přidat náhradníka se zobrazí formulář jako na obrázku níže. Po jeho vyplnění dojde k vytvoření nového náhradníka. Každý náhradník však musí mít založenou svou kartu pacienta v kartotéce. Pokud pacient kartu nemá, budete ji muset nejprve založit kliknutím na tlačítko Přidat pacienta. Po vybrání pacienta se kontaktní údaje vyplní automaticky. Stačí tedy jen vybrat příslušného zdravotníka, službu a případně zadat poznámku. Délka se vyplní automaticky podle typu vybrané služby.

Naplánování termínu

Po kliknutí na tlačítko Naplánovat v seznamu náhradníků se zobrazí formulář jako na obrázku níže. Po jeho vyplnění dojde k vytvoření nové události v kalendáři s vybraným termínem pro náhradníka. Stejně jako při klasickém vytváření události v kalendáři, i tady si můžete zvolit libovolný čas a datum, nastavit pravidelné opakování události v určitém časovém intervalu nebo přidat poznámku.