Setkání ambasadorů digitalizace
Za RehaTab jsme se vypravili na odborné setkání ambasadorů digitalizace do Futurea v Dolních Vítkovicích. Reprezentovali nás fyzioterapeuti Kateřina Vitová a Lukáš Kubina.
Řešila se žhavá témata, která čekají celé zdravotnictví od vedení zdravotnické dokumentace přes srozumitelnou implementaci legislativy až po reálné přínosy umělé inteligence (AI).
Mimo program došlo i na milé překvapení. Když si dlouhé sezení vyžádalo svou daň, padla prosba právě na Lukáše, který provedl celý sál krátkým relaxačním cvičením, a zapojili se úplně všichni.
Pomyslnou třešničkou na dortu pak byla závěrečná autogramiáda knihy „Umělá inteligence (AI) ve zdravotnictví“ za osobní účasti Ondřeje Volného a Adama Gřunděla.
Skvělá akce, výborná diskuze a parádní energie. Děkujeme, že jsme mohli být u toho ❤️