Nápověda > Rezervace
5 minut čtení

Rezervace


Rádi byste využívali rezervační systém, který umožní pacientům jednoduché online objednání přímo z vaší webové stránky Přesně takovou funkci v RehaTabu máme! Stačí ji jen zapnout a sledovat příliv rezervací.

Váš rezervační formulář může vypadat například takto. Záleží jen na tom, jak si vše nastavíte.

Nastavení rezervačního formuláře

Pokud potřebujete vědět, jak rezervační formulář nastavit, vše si můžete přečíst v příslušné sekci.

Rezervace ke schválení

Každá nová rezervace musí být schválená uživatelem, než bude automaticky přidána do kalendáře RehaTabu. Schvalovat nebo zamítat rezervace mohou uživatele s oprávněním administrátor, zdravotník nebo recepční. Pomocí rozbalovacího menu v horní části stránky si můžete zobrazit rezervace ke konkrétnímu uživateli.

Rezervace čekající na schválení jsou v kalendáři barevně odlišeny.

Proces rezervace termínu

  1. Pacient si prostřednictvím rezervačního formuláře vybere dostupný termín a objedná se na něj.

  2. Po objednaní dorazí pacientovi e-mail s upozorněním, že jeho rezervace ještě čeká na schválení. V sekci Rezervace ke schválení se zobrazí nová rezervace a současně dojde k vyblokování termínu v kalendáři příslušného uživatele, ke kterému se pacient objednal (událost v kalendáři bude barevně odlišena).

  3. Uživatel RehaTabu (s oprávněním administrátor, zdravotník nebo recepční) může vybranou rezervaci schválit nebo zamítnout.

  4. Po schválení nebo zamítnutí rezervace se vybraný termín zaznamená do kalendáře a pacientovi bude odeslán e-mail s potvrzením rezervace.